75% Polaków przyznaje, że od czasu do czasu odczuwa ból mięśni, kości lub stawów. A co trzeci z nas uważa, że znacząco pogarsza on komfort życia.1

FlexiMed to unikalna, norweska receptura oparta o 8 aktywnych składników, specjalnie dobranych, aby wspierać Państwa chrząstkę stawową, kości oraz mięśnie.  W tej chwili, z okazji wprowadzenia FlexiMed na rynek polski, mamy dla Państwa wyjątkową ofertę.

Twoja ekskluzywna oferta:
  • Pierwszy miesiąc suplementacji ZA DARMO
  • 50% rabat przez cały rok!
  • Darmowa przesyłka rocznego zapasu FlexiMed
  • Dostawa prosto do Twoich drzwi
  • Roczny zapas Witaminy C+ z Norwegii – ZA DARMO!

FlexiMed charakteryzuje się wysoką zawartością glukozaminy oraz wapnia pochodzenia morskiego pozyskanego w ramach chronionego patentem procesu z ości łososia norweskiego. Wapń pochodzenia morskiego jest wyjątkowy, ponieważ jest identyczny z tym, który naturalnie występuje w ludzkim organizmie. Dzięki temu jest łatwo przyswajalny.

Chrząstka stawowa zarówno amortyzuje jak i umożliwia ruch w stawie. Niestety słabnie z wiekiem. Można ją jednak odbudować przy pomocy odpowiedniej diety. Szczególnie korzystne jest działanie kolagenu typu II wzbogaconego witaminą C. Oba te składniki są częścią receptury FlexiMed.

Ponadto w ramach oferty otrzymasz całkowicie za darmo roczny zapas Witaminy C+ z Norwegii:
  • witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki
  • witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania kości
  • taki prezent, to oszczędność 150 zł

 

„Uważam, że suplementy Natural Pharmaceuticals są naprawdę dobre i skuteczne, dlatego polecam je wszystkim.”
p. Mirosława, Sokołów Podlaski

 

 

„Nie ukrywam, że pochodzenie tych suplementów było dla mnie ważne. Norwegię postrzegam jako wyznacznik jakości.”
p. Eugeniusz, Ostróda

 

 

„Podoba mi się forma wysyłki i fakt, że firma wychodzi z inicjatywą. Tu wszystko jest dostosowane do Klienta.”
p. Ewa, Radom

 

 

Suplementy diety nie mogą być substytutem (zamiennikiem) zróżnicowanej diety. Bardzo ważny jest zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy styl życia.

FlexiMed to oficjalnie zarejestrowany suplement diety w Polsce.
Nr rejestracji GIS: GIS-ŻP-SD-4230-3341/KC/19

1 LJX/Rynek Zdrowia, 2013. Badanie PBS: bolą mięśnie i stawy, ale może samo przejdzie… Dostępny w: http://www.rynekzdrowia.pl/Uslugi-medyczne/Badanie-PBS-bola-miesnie-istawy-ale-moze-samo-przejdzie,135467,8.html [dostęp: 21.03.2019].

2 FlexiMed jest źródłem wapnia. Zalecona przez EFSA dzienna porcja spożycia wapnia wynosi 800 mg. Przy spożyciu 3 tabletek FlexiMed dziennie zalecane spożycie wapnia zostaje pokryte w 15%.

FlexiMed jest źródłem magnezu. Zalecona przez EFSA dzienna porcja spożycia magnezu wynosi 375 mg. Przy spożyciu 3 tabletek FlexiMed dziennie zalecane spożycie magnezu zostaje pokryte w 67%.

FlexiMed jest źródłem manganu. Zalecona przez EFSA dzienna porcja spożycia manganu wynosi 2 mg. Przy spożyciu 3 tabletek FlexiMed dziennie zalecane spożycie manganu zostaje pokryte w 100%.

FlexiMed jest źródłem witaminy D. Zalecona przez EFSA dzienna porcja spożycia witaminy D wynosi 5 μg. Przy spożyciu 3 tabletek FlexiMed dziennie zalecane spożycie witaminy D zostaje pokryte w 100%.

3 FlexiMed jest źródłem witaminy C. Zalecona przez EFSA dzienna porcja spożycia witaminy C wynosi 80 mg. Przy spożyciu 3 tabletek FlexiMed dziennie zalecane spożycie witaminy C zostaje pokryte w 100%.

 

Tak, chcę skorzystać z tej specjalnej oferty. Zamawiam zapas roczny suplementu diety FlexiMed.

Pierwszy miesiąc suplementacji otrzymam za DARMO, za kolejne 11 miesięcy zapłacę w 11 wygodnych ratach po 39,90 zł każda, zamiast 79,90 zł (w sumie 438,90 zł zamiast 958,80 zł).

Nie płacę za przesyłkę. Nie wysyłam teraz żadnych pieniędzy.

Ponadto, otrzymam całkowicie ZA DARMO roczny zapas Witaminy C+ z Norwegii.

Przysługuje mi 30-dniowe prawo do odstąpienia od umowy (od momentu odbioru przesyłki). Jeśli w tym czasie zdecyduję się zwrócić kompletny zestaw zapasu rocznego FlexiMed oraz Witaminy C+ nie poniosę żadnych kosztów zakupu.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Natural Pharmaceuticals pisemnie, telefonicznie, e-mailem, lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 30 dni od odebrania przesyłki.

Nie ponoszę żadnego ryzyka – zakup nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisaną ofertę.

Reklamacje można zgłaszać pisemnie, telefonicznie, emailem lub w siedzibie Natural Pharmaceuticals. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o. (administrator danych), ul. Domaniewska 28, 02-672 Warszawa, przetwarza moje dane osobowe:

(i) w celu realizacji zawartej umowy, przez okres jej obowiązywania – lub dłuższy zgodnie z obowiązującym prawem (podstawą takiego przetwarzania jest niezbędność dla wykonania umowy) oraz

(ii) w celu marketingu bezpośredniego produktów lub usług własnych (w oparciu o prawnie uzasadniony interes), do czasu zgłoszenia sprzeciwu.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale wymagane dla przyjęcia i realizacji zamówienia. Umożliwia również otrzymywanie informacji o nowych ofertach.

Dane nie będą udostępniane firmom trzecim bez mojej zgody. Mogę w każdej chwili żądać dostępu, sprostowania, usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania oraz przenoszenia.

Przysługuje mi prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.natural.pl w sekcji Polityka Prywatności.

Kontakt z inspektorem ochrony danych: DPO@natural.pl.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.