75% Polaków przyznaje, że od czasu do czasu odczuwa ból mięśni, kości lub stawów. A co trzeci z nas uważa, że znacząco pogarsza on komfort życia.1

FlexiMed to unikalna, norweska receptura oparta o 8 aktywnych składników, specjalnie dobranych, aby wspierać Państwa chrząstkę stawową, kości oraz mięśnie.  W tej chwili, z okazji wprowadzenia FlexiMed na rynek polski, mamy dla Państwa wyjątkową ofertę.

Twoja ekskluzywna oferta:
  • 50% rabat przez cały rok!
  • Darmowa przesyłka rocznego zapasu FlexiMed
  • Dostawa prosto do Twoich drzwi
  • Elegancki zestaw noży kuchennych – ZA DARMO!

W ramach oferty co 12 miesięcy otrzymasz kolejne zapasy roczne FlexiMed razem z atrakcyjnym upominkiem, a płatność za nie będzie odbywała się na takich samych zasadach jak w przypadku pierwszej przesyłki.

FlexiMed charakteryzuje się wysoką zawartością glukozaminy oraz wapnia pochodzenia morskiego pozyskanego w ramach chronionego patentem procesu z ości łososia norweskiego. Wapń pochodzenia morskiego jest wyjątkowy, ponieważ jest identyczny z tym, który naturalnie występuje w ludzkim organizmie. Dzięki temu jest łatwo przyswajalny.

Chrząstka stawowa zarówno amortyzuje jak i umożliwia ruch w stawie. Niestety słabnie z wiekiem. Można ją jednak odbudować przy pomocy odpowiedniej diety. Szczególnie korzystne jest działanie kolagenu typu II wzbogaconego witaminą C. Oba te składniki są częścią receptury FlexiMed.

Ponadto w ramach oferty otrzymasz całkowicie za darmo elegancki zestaw noży kuchennych:
  • ostrza ze stali nierdzewnej
  • ergonomiczne uchwyty
  • powłoka antybakteryjna

 

„Uważam, że suplementy Natural Pharmaceuticals są naprawdę dobre i skuteczne, dlatego polecam je wszystkim.”
p. Mirosława, Sokołów Podlaski

 

 

„Nie ukrywam, że pochodzenie tych suplementów było dla mnie ważne. Norwegię postrzegam jako wyznacznik jakości.”
p. Eugeniusz, Ostróda

 

 

„Podoba mi się forma wysyłki i fakt, że firma wychodzi z inicjatywą. Tu wszystko jest dostosowane do Klienta.”
p. Ewa, Radom

 

 

Suplementy diety nie mogą być substytutem (zamiennikiem) zróżnicowanej diety. Bardzo ważny jest zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy styl życia.

FlexiMed to oficjalnie zarejestrowany suplement diety w Polsce.
Nr rejestracji GIS: GIS-ŻP-SD-4230-3341/KC/19

1 LJX/Rynek Zdrowia, 2013. Badanie PBS: bolą mięśnie i stawy, ale może samo przejdzie… Dostępny w: http://www.rynekzdrowia.pl/Uslugi-medyczne/Badanie-PBS-bola-miesnie-istawy-ale-moze-samo-przejdzie,135467,8.html [dostęp: 21.03.2019].

2 FlexiMed jest źródłem wapnia. Zalecona przez EFSA dzienna porcja spożycia wapnia wynosi 800 mg. Przy spożyciu 3 tabletek FlexiMed dziennie zalecane spożycie wapnia zostaje pokryte w 15%.

FlexiMed jest źródłem magnezu. Zalecona przez EFSA dzienna porcja spożycia magnezu wynosi 375 mg. Przy spożyciu 3 tabletek FlexiMed dziennie zalecane spożycie magnezu zostaje pokryte w 67%.

FlexiMed jest źródłem manganu. Zalecona przez EFSA dzienna porcja spożycia manganu wynosi 2 mg. Przy spożyciu 3 tabletek FlexiMed dziennie zalecane spożycie manganu zostaje pokryte w 100%.

FlexiMed jest źródłem witaminy D. Zalecona przez EFSA dzienna porcja spożycia witaminy D wynosi 5 μg. Przy spożyciu 3 tabletek FlexiMed dziennie zalecane spożycie witaminy D zostaje pokryte w 100%.

3 FlexiMed jest źródłem witaminy C. Zalecona przez EFSA dzienna porcja spożycia witaminy C wynosi 80 mg. Przy spożyciu 3 tabletek FlexiMed dziennie zalecane spożycie witaminy C zostaje pokryte w 100%.

 

Tak, chcę skorzystać z tej specjalnej oferty. Zamawiam zapas roczny suplementu diety FlexiMed, z 50% rabatem, płatny w 12 wygodnych ratach po 39,90 zł każda, zamiast 79,90 zł (w sumie 478,80 zł zamiast 958,50 zł). Ponadto, otrzymam całkowicie ZA DARMO elegancki zestaw noży kuchennych.

Następnie, co 12 miesięcy będę otrzymywać kolejne zapasy roczne FlexiMed razem z atrakcyjnym upominkiem, a płatność za nie będzie odbywała się na takich samych zasadach, jak w przypadku pierwszej przesyłki. Nie płacę za przesyłkę. Nie wysyłam teraz żadnych pieniędzy – płatności będę dokonywać na podstawie przesłanych mi blankietów płatności. Natural Pharmaceuticals gwarantuje, że moja cena pozostanie taka sama, jak w pierwszym roku. W każdej chwili mogę zrezygnować z kolejnej przesyłki bez podawania przyczyny. Wystarczy, że poinformuję o tym Natural Pharmaceuticals w dowolny sposób: telefonicznie, emailowo lub listownie.

Zamówienia mogą być przyjęte tylko od osób pełnoletnich. Zamówienie obejmuje tylko opisany produkt. Zamówiony produkt zostanie dostarczony za pośrednictwem przesyłki kurierskiej, najpóźniej w ciągu 30 dni od zarejestrowania zamówienia. Opłat należy dokonywać na podstawie blankietów ze wskazanym terminem płatności.

Przysługuje mi prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od daty odebrania przesyłki. W wypadku odstąpienia, mam obowiązek zwrotu zestawu zapasu rocznego FlexiMed oraz prezentu w ciągu 14 dni od dnia odstąpienia od umowy i ponoszę tylko bezpośrednie koszty ich zwrotu. Aby dochować powyższego terminu wystarczy, przed jego upływem, poinformować o odstąpieniu od umowy Natural Pharmaceuticals pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście.

Wraz z przesyłką dostarczony zostanie wzór odstąpienia od umowy – mogę z niego skorzystać, lecz nie jest to obowiązkowe. Zestaw prezentowy stanowi całość i w wypadku zwrotu powinny zostać zwrócone wszystkie otrzymane jego elementy.

Dodatkowo, mogę dokonać zwrotu zapasu rocznego suplementu otrzymanego w kolejnych latach bez podawania przyczyny rezygnacji. W tym celu należy poinformować Natural Pharmaceuticals (pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście) o chęci swojej rezygnacji w ciągu 30 dni od daty odebrania przesyłki i zwrócić otrzymany zapas roczny wraz z upominkiem w ciągu kolejnych 14 dni.

Pełny regulamin znajduje się na www.natural.pl w sekcji Regulamin i w siedzibie firmy.

W przypadku reklamacji prosimy o kontakt telefoniczny, emailowy lub listowny. Procedura rozpatrywania reklamacji znajduje się w Ogólnych Warunkach Umowy Sprzedaży na stronie www.natural.pl w sekcji Regulamin.

Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o. (administrator danych), ul. Domaniewska 28, 02-672 Warszawa, przetwarza moje dane osobowe:

(i) w celu realizacji zawartej umowy, przez okres jej obowiązywania – lub dłuższy zgodnie z obowiązującym prawem (podstawą takiego przetwarzania jest niezbędność dla wykonania umowy) oraz

(ii) w celu marketingu bezpośredniego produktów lub usług własnych (w oparciu o prawnie uzasadniony interes), do czasu zgłoszenia sprzeciwu.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale wymagane dla przyjęcia i realizacji zamówienia. Umożliwia również otrzymywanie informacji o nowych ofertach.

Dane nie będą udostępniane firmom trzecim bez mojej zgody. Mogę w każdej chwili żądać dostępu, sprostowania, usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania oraz przenoszenia.

Przysługuje mi prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.natural.pl w sekcji Polityka Prywatności. Kontakt z inspektorem ochrony danych: DPO@natural.pl.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.